Магура Тетяна Ігорівна

Директор ТОВ «ГУРТ ПРОЕКТ», головний архітектор.

Давидов Анатолій Миколайович

Головний архітектор проектів. Заслужений архітектор України, член Національної Спілки архітекторів України, кандидат архітектури, доцент.

Поєднує проектну діяльність з педагогічною та науковою працею в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури, обіймає посади декана, завідувача кафедри архітектурного проектування та керівника навчально-творчої майстерні.

Педагогічна та наукова робота дає можливість використовувати новаторські ідеї, іноземний досвід та науково-технічну базу в наших об’єктах.

Петросюк Тарас Олександрович

Головний архітектор проектів, член Національної Спілки архітекторів України.

Творчий колектив було засновано в 1999р.

Проектна компанія «ГУРТ ПРОЕКТ» виконує роботи з проектування громадських та житлових будівель. За період існування компанії запроектовано і побудовано багато офісних центрів, розважальних комплексів, магазинів, багатоповерхових та індивідуальних житлових будинків, житлових комплексів та готелів. Були запроектовані та побудовані об’єкти промислової архітектури. Компанія займається розробкою містобудівних проектів, а саме, забудова мікрорайонів, кварталів, організація благоустрою паркових зон та набережних.

Проекти виконуються в повному обсязі. Починаючи з концепції та допроектних пропозицій, компанія розробляє матеріали та креслення стадій «Проект» та «Робоча документація», проходить затвердження документації в експертизі. В період будівництва об’єкту проводиться авторський нагляд. «ГУРТ ПРОЕКТ» є лауреатом всеукраїнської акції «Лідери товарів і послуг України» в номінації «Будівництво і архітектура», а також Лауреатом премії НСАУ-2017 р. за кращій проект у номінації «Будівлі, комплекси і споруди» (проект).  

Проектна група укомплектована висококваліфікованими та сертифікованими архітекторами, конструкторами та інженерами всіх спеціальностей з вищою освітою, які мають великий стаж роботи, та ефективно вирішують весь комплекс проектних завдань. Наші проекти — це синтез новітніх рішень, відповідаючих сучасним архітектурним тенденціям і утворених в процесі взаємних погоджень інтересів замовників, творчих амбіцій архітекторів, інженерів, а також міських інстанцій. У нас великий досвід роботи з об’єктами різного ступеню складності.

Основні запроектовані та побудовані об’єкти останніх років в м. Києві:

•  торговельні центри «Городок», «City соm» Московський проспект, 23-а;

•  торговельний центр «Глобал», вул. Бальзака, 2-а;

•  торговельний центр «Велика Кишеня», просп. Григоренка, 26;

•  торговельний центр по просп. Маяковського, 26;

•  торговельний центр по просп. Маяковського, 75;

•  розважально-оздоровчий центр по вул. Славгородська, 47;

•  житлові будинки по вул. Бальзака, 94, вул. Градинська, 20;

•  ряд магазинів по вул. Малишка, вул. Ревуцького, Броварському просп.;

•  виробничий та адміністративний корпус заводу «Хенкель Баутехнік» в м. Вишгороді;

•  Храм Іоана Предтечі по вул. М. Цвєтаєвої;

•  Адміністративний будинок по вул. Лейпцизькій 15.